Judo examen

Beste judoka's en ouders, de komende weken blijft het erg warm en op sommige dagen is de voorspelling zelfs zo dat de temperatuur gaat stijgen tot boven 35 graden. We hebben overleg gehad met Esther en het volgende besloten.

Op maandag en dinsdag gaan de examens voor de recreatieve judoka's in de Weezenhof, Beek en in de Klif door. We maken er een rustig examen van, kinderen mogen een drinkfles met water meenemen en tijdens het examen lassen we drinkpauzes in. De les zal wat korter duren. We vragen ouders om de judoka's voor de les te laten plassen, zodat de kinderen tijdens het examen zo min mogelijk naar de wc hoeven gaan.

Op woensdag en donderdag wordt het zo warm dat we het niet verantwoord vinden de les door te laten gaan. Geen judo dus op woensdag 24 en donderdag 25 juni. Judoka's die op woensdag judoën in De Klif en op donderdag in Molenhoek doen examen op woensdag 1 juli en donderdag 2 juli. Dan is het nog steeds warm, maar niet zo heet als dat er voor deze week wordt voorspeld. Ook volgende week maken we er een rustig examen van met ingelaste drinkpauzes.

We hopen op jullie begrip en wensen alle judoka's een mooi examen toe.


Website door Almarrr.nl