Teamtoernooi 24 november Let op: dit zijn de teamopstellingen!
Wat leuk dat er zoveel judoka’s deelnemen aan het teamtoernooi.
Let op, door het grote aantal teams zijn de aanvangstijden een beetje anders geworden.
Adres: Dojo Weezenhof 30-03 te Nijmegen
Onderstaande teams moeten om 09.00 uur aanwezig zijn:
Team Malden: Sven Daatzelaar, Sten Verbrugge en Sven Arts, Elin Schlepers en Joah Rippe, Lucas Hartel, Rens vd Bogaard
Team Weezenhof : Luca , Elham Harifi, Jools Kapel, Avery Loen, Ruben Schaafstra en Evi Bilstra, Dylano Groenewald
Team de Windroos 1 : Kenzo Weijse, Gijs de Klark, Luuk Albers en Tycho Marks, Raf van Breukelen
Team de Windroos 2: Pepijn en Niels, Luca en Faas, Teun en Guusje, Puck en Timucin, Rune en Sietze
Team Beek: Lode Brink, Matz Latta, Fyn Berkelmans en Sarah Keizer
Team Wychen : Jelmer Bremer, Lise Bouwman , Bram Dirksen, Mats Bakker , Ryan Reijnen, Collin Zeelen,
Team Groesbeek: Bruno , Sophie, Jack Oosterhof en Djeremy, Lars v Gelder en Ids Donker
Onderstaande teams moeten om 11.00 u. aanwezig zijn:
A Teams ! De Klif: Team 1: Owen Campbell en Gustavo Pires , Danis Dobric, Emre Celik, Rick Trommel
Team 2: Finn Stolpmann en Sydney Lamsa At, Maurits Wouters , Noa Schierboom, Niels Rensen, Sep Lintsen
A Teams ! Molenhoek:
Team 1: Simon Buijnickx, Mels Wouters en Teun Pastoors,
Team 2: Yuan Yu en Liam Boree, Anna Schreurs, Tijs Nabuurs, Riley Kirkenier
A teams ! Weezenhof:
Team Weezenhof 2: Josefien Zaal en Valerie Zaal, Sam Kelkboom, Sepp Akkers, Robin Kelkboom
A Team Weezenhof 3 : Ivo , Radovan, Lana en Thomas, Laurent en Rosanna
A Teams ! Wychen: Radjiv Kewal, Sander Janssen, Quin Bendig, Casper van Gaalen
Onderstaande teams moeten om 12.45 uur aanwezig zijn:
Team Weezenhof 1: Katja , Raiha Harifi, Jasmine Heynen, Liona Teunissen
Team Weezenhof 2: Lennox, Ali, Joachim en Kyano, Marijn, Noa en Dominic en Abdelnassar
Team de Klif 1: Rahmat Shirzad , Janne Klaassen, Tijn v. Kampen, Kalle Sonjé , Olivier van Esch , Evi Bilstra ,Fleur Colenbrander
Team de Klif 2: Lynn vd Weg, Ruben Spitters en Tijs Kroeze , Daan Jorna en Floor vd Molen , Jurre Hoogeveen, Olivier van Mansveld, Simon Holwerda
Team Groesbeek: Merlijn , Mathias , Tieu Rijkers, Sverre Weggeman, Mylo en Teun Heemstra
Team de Windroos: Sara Langenberg, Joost Braam, Vera Ouwendijk en Yibriel El haji , Liam Marks
Onderstaande teams moeten om 14.45 uur aanwezig zijn:
Team Molenhoek : Xiao You, Luuk van Dael, Tobian , Yordi Benningshof, Isandro van Ee en Levi van Ruijs, Bjarne Beurze
Team de Klif : Tijn d Haven en Oscar vd Horst, Tijs Wanders en Oscar van Hest ,Merijn Vlaskamp, Tijl Volmeijer, Moos Schrover, Jort Ariëns
Team Beek: Timo Emsbroek en Hidde Pothof, Hanne van Dijk, Max Happel , Tobias Zeegers en Tuur Wever , Vinny Ubacht, Hidde Gerrits
Team Wychen : Ronan Bremer, Bas Phoelich, Luca Bhagwandas en Hugo vd Heijden, Aniek Bremer, Niels Boomkamp en Sem vd Burgt, Tijn Greupink en David vd Heijden
Team Groesbeek 1: Dylan Rikken, Senne en Sebas,, Joost Fleuren en Janique,Pelle Emke en Kaatje, Kuba
Team Groesbeek 2: Raphael , Ruben en Kalilou ,Juul Driessen, Fin Rieken, Roos, Brent
Team Weezenhof : Fleur Appelhof, Filip Loermans, Hein Strijbos, Timofey Keuenhof en Vinn Verwey, Thijs Stokermans en Thomas Tromp, Micah Heesen, Micha Rosenkamp en Niels vd Horst, Roy Schaafstra
Team De Windroos: Roos Langenberg en Jaare Ter Horst, Jildou van Es en Thorin Peters, Ismael El Haji-, Thijs Kuiperij, Jort van Gastel, Meks Teunissen, Sunnery Teunissen
Met sportieve groet, Gerrie Theunissen