JRM Toernooi Nieuw Bergen


Judo Ryu Maasduinen cup laatste toernooi 2018

Afgelopen zaterdag was de selectie te gast bij Judo Ryu Maasduinen te Nieuw Bergen. Het door deze club georganiseerde toernooi verliep voorspoedig voor onze judoka’s met naast veel medailles ook mooie ippons door worpen en grondacties.

Bas Folker scoorde o.a. met de 'pakjes' techniek aangeleerd door veteranen wereldkampioen Ferenc Arts. Deze had een ludieke prijs beloofd aan de selectie, de 1e    judoka die zou winnen met deze ingewikkelde techniek een grote zak chips zou krijgen. Naast Bas waren er nog enkele mooie verrassingen. De onervaren Maik Landewers wist bijna te winnen van de veel oudere en zwaardere latere nummer 1. Hij kwam net nog wat ervaring tekort om de partij binnen te slepen. Uiteindelijk won Maik een mooie bronzen plak. De jongste deelneemster van onze groep was Ilse Lamers. Met enkele fraaie schouderworpen wist ze de 1e plaats te behalen. Voor Ilse was dit toernooi het 1e toernooi buiten de eigen dojo.

Verdere medaille winnaars:

1e Bas Folker, Ilse Lamers, Lucas Langenberg,Beer van Breukelen, Fabian Kuci, Jip Courbois en Hidde Gerrits

2e Besir Dursun, Hayri Sahin, Sjoerd Spitters, Mare Sponselee, Isolde Wagemaker, Rijk Courbois, Chiel Fontein, Timor Sahin, Jort Ariens en Marie Louise Heesen

3e Gijs Folker, Tadek Bialozyt, Yasna Ahmad, Daan Botman, Maik Landewers

Felix Mooren en Janique Huijs vielen buiten de prijzen maar deden waardevolle ervaring op voor het volgende toernooi.

Op naar 2019!

Website door Siteraise